Online registrácia

Zoznam registrovaných pretekárov

Riadok Priezvisko Meno Pohlavie Štartové číslo Kategória Oddiel / Bydlisko Platba
1 . Čarný Marián Muž A do 39 rokov AC Michalovce Prijatá
2 . Červeňák Michal Muž A do 39 rokov AC Michalovce Prijatá
3 . Sýkora Radoslav Muž A do 39 rokov AC Michalovce Prijatá
4 . Bača Radoslav Muž A do 39 rokov Active Life Košice Prijatá
5 . Čarnoký Andrej Muž A do 39 rokov Active life Košice Neprijatá
6 . Doboš Pavol Muž A do 39 rokov Active life Košice Prijatá
7 . Rákocy Tomáš Muž A do 39 rokov Active Life Michalovce Prijatá
8 . Jakubkovič Dominik Muž A do 39 rokov AK TJ Slávia PU Prešov Neprijatá
9 . Boros Róbert Muž A do 39 rokov BK Spartak Medzev Prijatá
10 . Štulajter Dávid Muž A do 39 rokov Bohdanovce Prijatá
11 . Maťaš Peter Muž A do 39 rokov Brezina Prijatá
12 . Prokop Jozef Muž A do 39 rokov Brezina Neprijatá
13 . Šandor Maroš Muž A do 39 rokov Brezina Prijatá
14 . Grec Jozef Muž A do 39 rokov Čaklov Prijatá
15 . Serafin Slavomír Muž A do 39 rokov Exspresso Vranov Prijatá
16 . Kozubaľ František Muž A do 39 rokov Hanušovce nad Topľou Prijatá
17 . Bendík Martin Muž A do 39 rokov Hermanovce nad Topľou Neprijatá
18 . Sciranka Samuel Muž A do 39 rokov Hermanovce nad Topľou Neprijatá
19 . Škreňo Vladimír Muž A do 39 rokov Hlohovec Neprijatá
20 . Barnišin Daniel Muž A do 39 rokov Humenné Prijatá
21 . Boris Jozef Muž A do 39 rokov Humenne Neprijatá
22 . Nemec Martin Muž A do 39 rokov Humenné Neprijatá
23 . Novák Peter Muž A do 39 rokov Klub bežcov Stropkov Neprijatá
24 . Fazekaš Martin Muž A do 39 rokov Ľadoborci Vranov Neprijatá
25 . Sikorai Vladimír Muž A do 39 rokov Lastomír Neprijatá
26 . Plávka Róbert Muž A do 39 rokov Lekáreň TILIA Prijatá
27 . Plávka Martin Muž A do 39 rokov Lekáreň TILIA Prijatá
28 . Kizek Peter Muž A do 39 rokov Ľubotice Prijatá
29 . Demočko Tomáš Muž A do 39 rokov MARAS team Neprijatá
30 . Zelenák Kamil Muž A do 39 rokov MARAS team Prijatá
31 . Popik Roman Muž A do 39 rokov MARAS team - Presov /Stropkov Prijatá
32 . Dzurilla Tomáš Muž A do 39 rokov MARAS Team Prešov Prijatá
33 . Uličný Peter Muž A do 39 rokov MARAS team/Prešov Prijatá
34 . Štenda Jozef Muž A do 39 rokov MAXX team - Ďodi Prijatá
35 . Gabri Lóránt Muž A do 39 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
36 . Tirpák Matúš Muž A do 39 rokov MBO Strážske Prijatá
37 . Vyšňovský Patrik Muž A do 39 rokov MBO Strážske Prijatá
38 . Grošaft Oto Muž A do 39 rokov Michalovce Prijatá
39 . Macko Jakub Muž A do 39 rokov Michalovce Prijatá
40 . Čeklovský Vladimír Muž A do 39 rokov Moravany Neprijatá
41 . Kovaľ Alexander Muž A do 39 rokov MTC Vyšná Šebastová Prijatá
42 . Maruška Daniel Muž A do 39 rokov Nová Baňa Prijatá
43 . Lörinc Jozef Muž A do 39 rokov o5 BK Furča - Košice Neprijatá
44 . Poláček Radoslav Muž A do 39 rokov PRO JAKO runnig team Neprijatá
45 . Harvan Radoslav Muž A do 39 rokov Roadrunners Prešov Neprijatá
46 . Hudák Tomáš Muž A do 39 rokov Sačurov Neprijatá
47 . Hredzák Ľuboš Muž A do 39 rokov Sečovce Neprijatá
48 . Sopko Dominik Muž A do 39 rokov Sečovska Polianka Neprijatá
49 . Takáč Marek Muž A do 39 rokov Siemens Prijatá
50 . Harčár Slavomír Muž A do 39 rokov ŠKB-Budimír Neprijatá
51 . Bak Maroš Muž A do 39 rokov ŠKP Vranov nad Topľou Prijatá
52 . Fencik Jozef Muž A do 39 rokov Sobrance Prijatá
53 . Illéš Martin Muž A do 39 rokov Spartan Patriot Team Slovakia Neprijatá
54 . Hrušovský Lukáš Muž A do 39 rokov Spišská Nová Ves Neprijatá
55 . Majcher Michal Muž A do 39 rokov Spoznaj Trebišov behom Prijatá
56 . Šak Norbert Muž A do 39 rokov STEMI SLOVAKIA - Svidník Neprijatá
57 . Pálfi Štefan Muž A do 39 rokov Stepal Košice Neprijatá
58 . Vančišin Slavomír Muž A do 39 rokov Svidník Prijatá
59 . Dziewiński Damian Muž A do 39 rokov TG ,,Sokół' Sanok Neprijatá
60 . Krochta Tomáš Muž A do 39 rokov Trebišov Prijatá
61 . Skrabala Michal Muž A do 39 rokov Trebisov Prijatá
62 . Bažo Martin Muž A do 39 rokov Vranov Nad Topľou Neprijatá
63 . Chrapek Pavol Muž A do 39 rokov Vranov nad Toplou Prijatá
64 . Dzurovcin Miroslav Muž A do 39 rokov Vranov nad Topľou Prijatá
65 . Kmec Ján Muž A do 39 rokov Vranov nad Topľou Prijatá
66 . Pačuta Pavol Muž A do 39 rokov Vranov nad Topľou Prijatá
67 . Višňovský Vladimír Muž A do 39 rokov Vranov nad Topľou Prijatá
68 . Kachman Michal Muž A do 39 rokov Vranovské vydry Prijatá
69 . Valo Peter Muž B 40–49 rokov Ac-michalovce Prijatá
70 . Menyhert Viktor Muž B 40–49 rokov Active life Prijatá
71 . Papp Tibor Muž B 40–49 rokov Active life Prijatá
72 . Štefanišin Jozef Muž B 40–49 rokov Breznica Neprijatá
73 . Fedor Ondrej Muž B 40–49 rokov Domašska 9 Lubotice Prešov Prijatá
74 . Tima Marián Muž B 40–49 rokov Gladiátor Michalovce Prijatá
75 . Hadvab Marcel Muž B 40–49 rokov Guľaš klub Snina Prijatá
76 . Legemza Marek Muž B 40–49 rokov Gulaš klub Snina Prijatá
77 . Niko Jozef Muž B 40–49 rokov Hermanovce nad Topľou Neprijatá
78 . Medviď Rastislav Muž B 40–49 rokov Koromľa Prijatá
79 . Pado Rudolf Muž B 40–49 rokov Liptovský Mikuláš Neprijatá
80 . Malyy Anatoliy Muž B 40–49 rokov Malyy team Prijatá
81 . Duleba Peter Muž B 40–49 rokov MARAS team Prijatá
82 . Uličný Pavol Muž B 40–49 rokov MARAS team Prijatá
83 . Urban Jozef Muž B 40–49 rokov MARAS team, pobočka Harichovce Prijatá
84 . Tóth Mikuláš Muž B 40–49 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
85 . Pachota Štefan Muž B 40–49 rokov MBK Veľke Kapušany Prijatá
86 . Honsch Karol Muž B 40–49 rokov Michalovce Neprijatá
87 . Mihalo Marian Muž B 40–49 rokov Michalovce Prijatá
88 . Hric Marcel Muž B 40–49 rokov Moravany Neprijatá
89 . Hryszko Robert Muž B 40–49 rokov Poland, Sanok Neprijatá
90 . Hreščák Michal Muž B 40–49 rokov Porostov Prijatá
91 . Mandúch Ján Muž B 40–49 rokov Prešov Prijatá
92 . Rovňák Ján Muž B 40–49 rokov Slaňaki Cup Zámutov Prijatá
93 . Pavúk Jozef Muž B 40–49 rokov Spider Porúbka Prijatá
94 . Kamas Tomas Muž B 40–49 rokov TJ Tatran Spišská Nová Ves Prijatá
95 . Bumbera Juraj Muž B 40–49 rokov Trebišov Prijatá
96 . Jonek Martin Muž B 40–49 rokov VP rešov Prijatá
97 . Streňo Gabriel Muž B 40–49 rokov Vyšná Rybnica Prijatá
98 . Bezek Anton Muž B 40–49 rokov Zemplínska Široká Prijatá
99 . Pavlov Jaroslav Muž C 50-59 rokov AC Michalovce Prijatá
100 . Pavlov Lubomir Muž C 50-59 rokov AC Michalovce Prijatá
101 . Buc Peter Muž C 50-59 rokov BK Steel Košice Prijatá
102 . Paňko Eduard Muž C 50-59 rokov Klub bežcov Stropkov Neprijatá
103 . Polončák Ján Muž C 50-59 rokov Klub bežcov Stropkov Neprijatá
104 . Demčák Ján Muž C 50-59 rokov MBO Strážske Prijatá
105 . Lipovský Vratislav Muž C 50-59 rokov MBO Strážske Prijatá
106 . Smetana Miroslav Muž C 50-59 rokov MŠK Mezilaborce Prijatá
107 . Švagrovský Ján Muž C 50-59 rokov OcU Budkovce Prijatá
108 . Juro Jozef Muž C 50-59 rokov OŠK Vinné Prijatá
109 . Pribula Igor Muž C 50-59 rokov PRIMA SH Vranov n.T Prijatá
110 . Sluka Anton Muž C 50-59 rokov Sačurov Neprijatá
111 . Richveis Marián Muž C 50-59 rokov Smižany Prijatá
112 . Čergeť Vladimír Muž C 50-59 rokov Sobrance Neprijatá
113 . Exenberger Ernest Muž C 50-59 rokov SOŠT Michalovce Prijatá
114 . Gonos Stefan Muž C 50-59 rokov Vranov nad Toplou Prijatá
115 . Sabo Gabriel Muž C 50-59 rokov VVS Michalovce Prijatá
116 . Hirjak Vladimír Muž D nad 60 rokov AC Michalovce Prijatá
117 . Parilak Gerard Muž D nad 60 rokov AC Michalovce Prijatá
118 . Tisza Tibor Muž D nad 60 rokov Belle Export-Import Košice Prijatá
119 . Hajduk Milan Muž D nad 60 rokov BK - Geča Neprijatá
120 . Kučka Miroslav Muž D nad 60 rokov Denné centrum seniorov č.1 Michalovce Prijatá
121 . Parilák Ľudovít Muž D nad 60 rokov Košice Neprijatá
122 . Pavkovček Ján Muž D nad 60 rokov Košice Neprijatá
123 . Papp Zoltán Muž D nad 60 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
124 . Rada Ladislav Muž D nad 60 rokov MBO Strážske Prijatá
125 . Bačík Peter Muž D nad 60 rokov O5 BK Furča KOSICE Prijatá
126 . Mihok Imrich Muž D nad 60 rokov O5 BK Furča Košice Neprijatá
127 . Reicher Vladislav Muž D nad 60 rokov Trebišov Prijatá
128 . Pribičko Peter Muž D nad 60 rokov ŽSR Košice Prijatá
129 . Farkašová Alena Žena E do 39 rokov AC Michalovce Neprijatá
130 . Vargová Anna Žena E do 39 rokov Active life Neprijatá
131 . Bobíková Katarína Žena E do 39 rokov Active life Kosice Prijatá
132 . Balogová Barbora Žena E do 39 rokov Biatlon ŠK Prešov Prijatá
133 . Štefanišinova Monika Žena E do 39 rokov Breznica Neprijatá
134 . Židziková Tatiana Žena E do 39 rokov Humenne Neprijatá
135 . Nováková Martina Žena E do 39 rokov Klub bežcov Stropkov Neprijatá
136 . Krajňáková Jana Žena E do 39 rokov Košice Prijatá
137 . Müllerová Júlia Žena E do 39 rokov Košice/Prešov/Bardejov Prijatá
138 . Zoschg Stanislava Žena E do 39 rokov MARAS team Prijatá
139 . Dugasová Veronika Žena E do 39 rokov MARAS Team Prešov Prijatá
140 . Vrbiaková Edita Žena E do 39 rokov MAXX team-Tetom Ditom Prijatá
141 . Volochova Veronika Žena E do 39 rokov Michaľany Prijatá
142 . Šestáková Ivana Žena E do 39 rokov michalovce Prijatá
143 . Hrušovská Eva Žena E do 39 rokov Prešov Neprijatá
144 . Kleinová Lea Žena E do 39 rokov Road Runners Neprijatá
145 . Mattová Silvia Žena E do 39 rokov Run for Fun Prijatá
146 . Dutková Lenka Žena E do 39 rokov ŠK pre Radosť Prijatá
147 . Giňovská Martina Žena E do 39 rokov ŠK pre Radosť Neprijatá
148 . Karoli Lucia Žena E do 39 rokov Sokoľany Prijatá
149 . Sovičová Emília Žena E do 39 rokov SPIDER Porúbka Prijatá
150 . Šebejová Marka Žena E do 39 rokov Urban running team, Road runners, Prešov Neprijatá
151 . Barlová Júlia Žena E do 39 rokov Vranov nad Topľou Prijatá
152 . Dzurovcinova Viera Žena E do 39 rokov Vranov nad Topľou Prijatá
153 . Papinčáková Veronika Žena E do 39 rokov VVS Michalovce Prijatá
154 . Gedeonová Andrea Žena F nad 40 rokov Active life Prijatá
155 . Tomasova Hedviga Žena F nad 40 rokov Domašska 9 Lubotice Prijatá
156 . Urbanová Beáta Žena F nad 40 rokov Harichovce Neprijatá
157 . Balogová Silvia Žena F nad 40 rokov Košice Neprijatá
158 . Dulebová Slávka Žena F nad 40 rokov MARAS team Prijatá
159 . Klemová Tinka Žena F nad 40 rokov MARAS team Prijatá
160 . Kleinová Gabriela Žena F nad 40 rokov Road Runners Prijatá
161 . Pitrovska Regina Žena F nad 40 rokov Trebisov Prijatá
162 . Muž Fun run 5km Neprijatá
163 . Bartko Štefan Muž Fun run 5km --- Prijatá
164 . Kurucová Janka Žena Fun run 5km Active Life Neprijatá
165 . Ihnatová Monika Žena Fun run 5km Active life Košice Prijatá
166 . Lašutová Renáta Žena Fun run 5km Active life Košice Prijatá
167 . Švecová Andrea Žena Fun run 5km Active Life Košice Prijatá
168 . Bartko Martin Muž Fun run 5km Bajerov Prijatá
169 . Malaia Nataliia Žena Fun run 5km BK Spartak Medzev Prijatá
170 . Petrek Martin Muž Fun run 5km H.O. Mosty u Jablunkova Neprijatá
171 . Urban Adam Muž Fun run 5km Harichovce Neprijatá
172 . Urban Jožko Muž Fun run 5km Harichovce Prijatá
173 . Urbanová Beáta Žena Fun run 5km Harichovce Prijatá
174 . Čalfa Miloš Muž Fun run 5km Košice Neprijatá
175 . Jacunský Dominik Muž Fun run 5km Košice Prijatá
176 . Malyy Timur Muž Fun run 5km Malyy team Prijatá
177 . Duleba Alex Muž Fun run 5km MARAS team Prijatá
178 . Karabáš Marek Muž Fun run 5km Maras team Prijatá
179 . Kassay Vojtech Muž Fun run 5km MARAS team Prijatá
180 . Kolibárová Martina Žena Fun run 5km MARAS team Prijatá
181 . Maras Ladislav Muž Fun run 5km MARAS team Prijatá
182 . Šuliková Michaela Žena Fun run 5km MARAS team Prijatá
183 . Pinková Michaela Žena Fun run 5km MAXX team - Misha Prijatá
184 . Petrova Jana Žena Fun run 5km MAXX team-Shadow Prijatá
185 . Camberovitch René Muž Fun run 5km MBO Strážske Prijatá
186 . Lipovský Vladislav Muž Fun run 5km MBO Strážske Prijatá
187 . Lipovský Radoslav Muž Fun run 5km MBO Strážske Prijatá
188 . Magyar Gabriel Muž Fun run 5km MBO Strážske Prijatá
189 . Pavlovčáková Michaela Žena Fun run 5km MBO Strážske Prijatá
190 . Schnurerová Renáta Žena Fun run 5km Michalany Neprijatá
191 . Macko Richard Muž Fun run 5km Michalovce Neprijatá
192 . Ruskovský Tomáš Muž Fun run 5km Michalovce Prijatá
193 . Bockova Dominika Žena Fun run 5km Mosty u Jablunkova Neprijatá
194 . Vasilišin Jozef Muž Fun run 5km Mšk Judo Vranov nad Topľou Prijatá
195 . Smetana Marek Muž Fun run 5km MŠK Medzilaborce Prijatá
196 . Baran Andrej Muž Fun run 5km MŠK Vranov Neprijatá
197 . Šándor Maroš Muž Fun run 5km Parchovany Neprijatá
198 . Hudák Michal Muž Fun run 5km Sačurov Neprijatá
199 . Vašková Danka Žena Fun run 5km Spider Porúbka-Raslavice Prijatá
200 . Pitrovsky Jozef Muž Fun run 5km Stupava Neprijatá
201 . Jonek Maroš Muž Fun run 5km VP Prešov Prijatá
202 . Jonek Martin Muž Fun run 5km VP Prešov Prijatá
203 . Sobotová Miroslava Žena Fun run 5km Vranovské Vydry Prijatá
204 . Danková Anna Žena Fun run 5km ZŠ Juh VT Neprijatá
205 . Zápotocká Kristína Žena Fun run 5km ZŠ Juh VT Neprijatá
206 . Božová Danica Žena G nad 50 rokov Bežecký klub Poprad /Svit Neprijatá
207 . Jendrichovská Danka Žena G nad 50 rokov MARAS team Neprijatá
208 . Semanová Zlata Žena G nad 50 rokov O5 BK Furča KOSICE Neprijatá
209 . Suchá Marcela Žena G nad 50 rokov Sokoľany 228 Prijatá
210 . Tiszová Alžbeta Žena G nad 50 rokov TMS International Košice, s.r.o. Prijatá
©2015 Vytvoril Martin Macko pre AC Michalovce | Michalovské noviny